Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

Gölbaşı evden eve nakliyat taşımacılık sektöründe 15 yılı aşkın bir tecrübe ile hizmet vermektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak evinizi, villanızı ve ofisinizi hızlı ve güvenli bir şekilde taşımaktadır. Firmamız nakliyat alanında siz değerli müşterilerine sigortalı bir nakliyat hizmeti sağlamaktadır.  Bizim için müşteri memnuniyeti önemli bir konudur ve bu memnuniyetsizliğin görülmesi durumunda hızlıca soruna el atarak çözüm sağlarız. Biz işini kurumsal ve güçlü bir şekilde yapan köklü bir firmayız.

Gölbaşı evden eve nakliyat firmasına taşımacılık hizmeti için başvurduğunuzda öncelikli olarak nereden nereye taşınmak istediğiniz konusunda bilgi talep edilir ve sonrasında ücretsiz ekspertiz hizmeti için sizden randevu talep edilir. Gerekli her türlü detaylar ön görüşmede alındıktan sonra ekiplerimiz adresinize yönlendirilir.  Bu yönlendirmedeki amaç eşyaların boyutlarının tespit edilmesini sağlamak ve fiyat konusunda çözüme kavuşturmaktır. Firmamız sigortalı nakliyatın yanı sıra ekonomik nakliyat hizmeti verir. Adıyaman’da her evini ya da ofisini taşıyanın rahatça hizmet alabilmesi adına gerekli olan her türlü düzenlemeyi de eksiksiz bir şekilde sağlar.

Artık nakliyat konusunda kendinizi yormaya gerek yok siz çayınızı için biz eşyalarınızı toplayıp taşıyalım.

15 Yılı Aşkın Tecrübe

15 yılı aşkın bir süredir hizmet veren nakliyat firmamız gerek personeli gerekse son model araçlarıyla da nakliyat sırasında eşyalarınıza zarar vermez. Özellikle de nakliyat işlemlerinin hızlı tamamlanabilmesi için asansörlü nakliyat sağlanarak bu konuda gerekli olan tespit yapılır. Her binanın konumu Gölbaşı asansörlü nakliyat için uygun değildir. Bunun içinde planlama yapılabilmesi için bizim mekanı önceden tespit etmemiz gerekir. Ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz sizi ziyaret ettiğinde bu durumu da göz önünde bulunduracak taşıma yöntemi ve evinizin ya da ofisinizin nasıl taşınacağına ilişkin size sunum yapacaktır.

Bizimle tanıştıktan sonra Gölbaşı evden eve nakliyat için başka bir firma ile görüşmek istemeyeceğinizden eminiz. Nakliyat personellerimiz arasında bir de mobilya ustası olacağından eşyalarınızın sökülüp takılması konusunda başka bir ustaya da ihtiyacınız olmayacaktır. Taşıma işlemi sırasında hijyen kurallarına uyularak paketleme işlemi gerçekleştirilir.

Gölbaşı evden eve nakliyat firması olarak şehir içi ya da şehirler arası nakliyat hizmetinde 7/24 destek sunabiliriz.Bir cevap yazın

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu