Ambalajlama Hizmeti

 

Ambalajlama hizmeti dendiği vakit akıllara genel olarak eşyaların kolilere konması ya da mobilyaların sarılması geliyor. Peki bu genel geçer uygulama sizce yeterli mi? Değer vermiş olduğunuz eşyaların bu kadar sıradan metotlar ile taşınması ve taşınma süresince hasar görme riskleri altında kalması sizi endişelendirmiyor mu? Gelin Sırma Nakliyat olarak Ambalajlama Hizmetimizi ne kadar dikkate aldığımızı izah edelim.

Ev eşyası taşımasından, büro nakliyesine, banka taşınmalarında, ofis değişimlerine kadar bir çok alanda hizmet vermeye profesyonel anlamda çözümler üreten firmamız, sizin değer verdiğiniz eşyalarınızın bu sırada hasar almaması için de ihtiyacınız olan tüm donanımlara sahip. Gerek profesyonel kadroları, gerekse alt yapısında ki teknolojileriyle taşınma sorununuza kompakt bir yaklaşımda bulunuyoruz.

Biliyoruz ki taşınma deneyim ister. Bu deneyimi size en iyi hissettireceğimiz noktada, değer verdiğiniz eşyaların taşınma sırasında hasar almadığını görmeniz olacaktır. Bu noktada tecrübeli arkadaşlarımız devreye girecekler ve tam da ihtiyacına yönelik ambalajlama işleminde çalışacaklar. Gönül rahatlığını size yaşatacak olan ekibimiz ambalajlama konusunda tam ehil kişilerden oluşmaktadır. Bu konuda %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Ambalajlama hizmeti dendiğinde hangi eşyanın uygun materyal ile sarılması ve korumaya alınması gerektiğin çok iyi bilen ekibe sahibiz. Çalışma arkadaşlarımız kırılmaya karşı mukavemeti arttıracak havalı ambalaj malzemelerimizi mutlaka kullanacaklardır. Gerek görülen eşyalarda darbe emici materyaller kullanılacak ve siz değerini verdiğiniz eşyanıza verdiğimiz değeri gösterecektir. Tozlanma ve kirlenmeye karşı alınan vakumlama işlemi ile taşındıktan sonra eşyalarınıza tekrar temizlik yapma yükünden kurtulmuş olacaksınız.

Farkında olduğumuz bir noktada varsa oda vaktinizin ne kadar değerli olduğudur. Hassasımız bu noktada bizi terk etmiyor ve size günlük hayatın yoğunluğunda ayrıca bi vakit ayırmadan taşınma noktasında pratik çözümler üretiyoruz.  Tecrübe, deneyim ve profesyonel kadrolarımızla bu stresin yükünü sizin omuzlarınızdan alarak, kendimize görev ediniyoruz. Sırma Nakliyat olarak evden eve eşya taşımacılık sektörünle parmakla gösterilir bir firma olmakla birlikte, Ambalajlama Hizmetimiz ile de bu gururu yaşatmaya devam ediyoruz.

Sizde bu deneyimi bizim ile birlikte yaşamak istiyorsanız, yetkili arkadaşlarımız ile hemen iletişime geçin.

 

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu