Askılı Tekstil Nakliyatı

Askılı Tekstil Nakliyatı

Son zamanların ilgi gören hizmetlerinden biri de askılı tekstil nakliyatı diyebiliriz. Sektörde bu alana olan ihtiyaçtan dolayı gerekli tüm yatırımları yaparak ve personel eğitimlerimizi tamamlayarak askılı tekstil nakliyesi konusunda da kaliteli hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaya başladık.

Askılı nakliyat hizmetini genellikle tekstil alanında hizmet veren ve taşınmaya ihtiyaç duyan firmalar veya mağazalar tercih etmektedir. Bazı durumlarda da yüklü oranda ürün temini yapan firmaların teşhir alanında pratik olabilmeleri için kolilenmeden askılı bir şekilde ürün siparişi vermeleri şeklinde de tercih edilebiliyor.

Askılı tekstil taşımacılığı hizmetlerimizde askılı şekilde teslim alınan ürünlerinizi özel tasarlanmış olan nakliye araçlarımızın askılarına asarak ve ütüsü dahi bozulmadan naklini gerçekleştiriyoruz. Eski adresinizden aldığımız ürünlerinizi yeni adresinize dilediğiniz şekilde tek tek tekrar yerleştiriyoruz.

Mağaza taşımacılığı hizmetlerimizde de yer verilen askılı taşımacılıkta ilave olarak askı platformlarınızın demontajı ve taşıma sonrası tekrar montajı sunduğumuz hizmetlerin ayrıcalıklı bir parçasını teşkil ediyor.

Ekstra Güvenli Taşımacılık Hizmetleri

Sırma Nakliyat olarak sunduğumuz her hizmette olduğu gibi askılı tekstil taşımacılığında da ücretsiz ekspertiz, sigortalı taşımacılık ve yeni nesil araçlarla bir araya getirilmiş kaliteli bir hizmeti siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Ücretsiz ekspertiz sürecinde yetkili personelimiz mekanınızı bizzat ziyaret ediyor ve tüm eşyalarınızın ortalama hacmi,  genel durumu ve maddi değeri ile ilgili bilgiler ediniyor. Bunun ardından bulunduğunuz lokasyona en uygun ve en kaliteli hizmetin ne şekilde verileceği planlanıyor. Sonrasında ise fiyatlandırma konusunda sizleri bilgilendiriyor ve birlikte çalışmaya karar verirsek hizmet sözleşmemiz hazırlanmaya başlanıyor.

Tüm eşyalarınızı kapsayacak şekilde sigorta düzenleniyor ve sigorta hizmetinin detayları da hizmet sözleşmesinde belirtiliyor. Sigortalama dışında müşterinin koruma altına alınması gereken diğer tüm konular da açıklığa kavuşturulup, müşterilerimizin mağdur olabileceği hiçbir alan bırakılmadan hizmetlerimize geçiliyor.

Askı haricinde taşınması gereken eşyalarınız kolilenip ambalajlanıyor. Mekanınız veya eşyalarınız yüksek konumlarda bulunuyor olsa bile 25 kata kadar yükselebilen asansörlü sistemlerimiz ile her noktaya erişebiliyoruz.

Askılı tekstil taşımacılığı konusunda olduğu gibi diğer tüm hizmet alanlarında da en kaliteli deneyimi sizlerle buluşturmaya devam edeceğimizi hatırlatmak isteriz.

 

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu