Banka Taşımacılığı

 

Banka Taşımacılığı

Fark ettiğiniz üzere profesyonel hizmetlerimizin yanı sıra profesyonel kategorilerde de hizmetler sunmaktayız. Tüm bu kategori hizmetlerde aynı grup personeli her işe yönlendirmek gibi bir hataya düşmüyor, her alan için özel olarak veya en fazla birkaç alanda özellikle yetişmiş ekip arkadaşlarımızı uzmanlıklarına göre yönlendiriyor ve bu şekilde hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Profesyonellik gerektiren konulardan biri de banka taşımacılığı olduğu için detayları merak edenlerle paylaşmaya çalışacağız.

Banka şubelerinin taşınması konusunda en önemli hususlardan biri evrak arşivlerinin güvenli bir şekilde taşınmasıdır. Sırma Nakliyat her kategoride olduğu gibi banka nakliyesi alanında da liyakata göre belirlediği personelini evrak nakliyesi için görevlendirir ve banka görevlilerinden en az bir kişi de personelimize refakat eder ve en hassas konulardan biri olan evrak taşınma işlemi bu sayede en güvenli şeklini alır.

Diğer taraftan, bilgisayarlar, LED TV ekranları, serverlar gibi teknik bilgi gerektiren cihaz ve eşyalarınız teknik ekibimiz tarafından sökülür ve diğer tüm eşyalarınız gibi profesyonel olarak paketlenir. Demontajı gereken tüm eşya ve mobilyaların söküm işlemleri yapılır ve bu eşyalarınız da en iyi şekilde paketlenerek taşımaya hazır hale getirilir.

Stressiz Bir Taşınma Süreci

En iyi şekilde paketlenmiş olan eşyalarınız asansörlü sistemlerimiz veya uzman ekiplerimiz tarafından hızlı, güvenli ve pratik bir şekilde nakliye aracımıza yüklenir. Aracımızın içerisine en güvenli şekilde yerleştirilen eşyalarınız banka şubenizin yeni adresine ulaştırılmak üzere yola çıkılır.

Yeni adresinize ulaştırılan eşyalarınız yine hızlı ve güvenli bir şekilde aracımızdan indirilerek mekana alınmaya başlanır. Montajı gereken tüm eşya ve mobilyalarınızın kurulumu yapılır. Teknik ekibimiz bilgisayar, tv, server gibi cihazlarınızı ve tesisatlarını hazır hale getirir.

Evraklarınız ve arşivleriniz yine banka personeli refakatinde arşiv odasında yer alan dolaplara dilediğiniz şekilde yerleştirilir. Geriye kalan tüm eşya ve mobilyalarınız da yine dilediğiniz gibi yerleştirilerek yeni banka şubeniz kullanımınıza hazır hale getirilir.

Bütün bu hizmetlerimizi sizlere sigortalı olarak sunduğumuzu da belirtmemizde fayda var. Taşınma süreci boyunca tüm eşyalarınızın sorumluluğu firmamıza aittir ve olası bir hasar veya zarar durumunda firmamız zararı bizzat karşılamaktadır.

 

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu