Depo Taşımacılığı

Depo Taşımacılığı

Sırma Nakliyat olarak 10 yılı aşkın süredir vermekte olduğumuz hizmetlerimize her geçen gün yenilerini de eklemeye devam ediyoruz. Adıyaman ve Doğu Anadolu Bölgesi başta olmak üzere Adıyaman depo taşımacılığı konusunda da oldukça mesafe kat eden firmamız farklı bölge ve illere de mümkün mertebe bu alandaki hizmetlerini ulaştırmaya gayret ediyor.

Firmamız Adıyaman ili ile sınırlı olmak üzere siz değerli müşterilerimize depo kullanım alanları da tedarik edebiliyor. İster mevcut deponuzu farklı bir adrese taşıyın isterseniz size sunacağımız depoları kullanmaya karar verin. İhtiyaçlarınızın ne olduğu fark etmeksizin Sırma Nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Deponuzu Dilediğiniz Yere Sırma Nakliyat ile Taşıyın

Mevcut deponuz yeteri kadar geniş değil veya kira gibi bir takım ödemeler bütçenize ağır geldiği için farklı bir depoya taşınmak mı istiyorsunuz? Doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Mevcut deponuzu kaliteli hizmetlerimiz çerçevesinde Adıyaman içerisinde dilediğiniz noktaya ya da şehirler arası alanda istediğiniz bölgeye taşıyabilirsiniz.

Size sunacağımız depo nakliyatı hizmetinde her türlü ayrıcalığı sonuna kadar değerlendirebilmektesiniz. Deponuzda yer aşan tüm eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanarak ve uzman ekiplerimizce titizlikle paketlenerek asansörlü sistemlerimizin de yardımıyla hızlı ve pratik olarak yeni nesil araçlarımıza en iyi en güvenli şekilde yerleştiriliyor. Deponuzun tüm eşyaları yeni adresinize nakledilerek dilediğiniz şekilde hızlı ve pratik olarak yerleştirilip kullanımınıza hazır bir şekilde tarafınıza teslim ediliyor.

Ayrıca sadece deponuzu taşım şeklinde değil herhangi bir mekanda yer alan eşyalarınızı bir süreliğine veya devamlı olarak barındıracak bir yere ihtiyaç duymanız halinde de hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz. Eşyalarınız mevcut adresinizden sözleşme düzenlenerek ve sigorta yapılarak  paketleniyor. Araçlarımıza yüklenen eşyalarınız firmamıza ait depo alanlarına getiriliyor. İster depo kullanımı olarak isterseniz sadece eşyalarınızı muhafaza etmek amacı ile firmamızın depolarını dilediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz.

Depolarımızı eşyalarınız muhafaza etmek amacı ile kullanmanız durumunda gayet uygun fiyatlarla hizmetlerimizden faydalanabildiğiniz gibi, çıkış tarihi açısından da firmamız tarafından kesinlikle strese sokulmuyor ve sıkıştırılmıyorsunuz. Eşyalarınız, siz ne zaman almak isterseniz o zamana kadar Sırma Nakliyat’ın muhafazası altında titizlikle ve özenle korunuyor.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu