Ekspertiz Hizmeti

 

Güzel bir yazıya atılmış etkileyici bir başlık, yazıyı en iddialı şekilde özetleyecektir. Ekspertiz Hizmeti  de tam bu sorumluluğu üstleniyor olacak.

Başarılı bir iş yapmayı hedefliyorsan eğer, öncesinde yapmamız gereken gözlemler ve planlamalar olmalıdır. İlerleyişin nasıl olması gerektiği ve tercihler bu gözlemlerden elde edilecektir. Plan çerçevesinde ilerlendiğinde oluşabilecek sorunlar ortadan kalmış olacak ve müşteri memnuniyetini elimizden bırakmamış olacağız.

Biz bu işi nasıl yapıyoruz?

Bize ulaşımınız ile başlayacak başarılı taşınma işleminde, yapacağımız ilk iş evinize, ofisinize, büronuza veya siz neyi talep ediyorsanız yerinde inceleyecek olan profesyonel ekibimizi oraya göndermek ve incelemelerde bunmasını istemek olacaktır. Deneyimli çalışanlarımız eşya miktarınıza ve yapılacak işlemlere göre ihtiyacınıza en uygun aracı planlayacaktır. Bu tercih taşınma esnasında eşyalarınızı güvende tutacaktır.

Ekspertiz Hizmeti sırasında çalışan ekibimiz eşyalarınızın sigorta kapsıma alınmasını mutlaka tavsiye edecektir. Güvenceye alınan eşyalarınız sizinde içinizin ferah kalmasını sağlayacaktır.

Tecrübeye ihtiyacınız olduğunu ve taşınma konusunda deneyimsiz olduğunuzu düşünüyorsanız, taşınma işini A’dan Z’ye Sırma Evden Eve Nakliyat olarak bize bırakmanızı tavsiye ederiz.

Eşyalarınızın demonte edilmesi ile başlayacak taşınma evresinden, paketlemeye ve oradan tekrar monte edilmesine kadar olan süreçte deneyimli teknik personelimizin devrede olması, eşyalarınızın uzun ömürlü kalabilmesi açısından önem arz ediyor. Ekspertiz ekibimiz bu konuda da sizi uyararak, kendinizi teknik personelimize emanet etmenizi ısrarla önerecektir.

Ekspertiz çalışanlarımız taşınma sürecinin başında sizinle muhatap olduğu gibi, bu süreci taşınma evresinin her alanına yayarak sizlere destek vermeye devam edecektir. Bu hususta ihtiyacınız olan her bir kalem plan kapsamında güncellenecek ve size bu konuda geri dönüşler sağlanacaktır.

Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile hareket etmeyi bir vizyon haline getirmiş olan Sırma Nakliyat olarak firmamız, %100 müşteri memnuniyetini odak noktasına koymuş durumdadır. 20 yıllık Taşımacılık sektörüne başarıyı ıskalamamız bir firma olarak, bu başarının altında planlı çalışma ve buna bağlı disiplini işaret etmiştir. Ekspertiz Hizmetini bu denli vizyonuna yakın tutarak müşteri portföyünde memnuniyeti yakalamıştır.

Deneyim ve tecrübenin taşımacılık ta mihenk taşı konumunda olan firmamız ile sizde bu başarıyı yakalamak istiyorsanız yetkili arkadaşlarımız ile irtibata geçin.

 

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu