Hakkımızda

Yılların getirmiş olduğu tecrübeyi, taşımacılık sektöründeki lider isim olan Sırma Nakliyat ile yaşamaya hazır mısınız? İster evden eve şehir içi ve şehir dışı, isterse kurumsal şirketinizin ofis ve büro malzemelerini, ambalajlama hizmetimizle, gerekirse 25. kata kadar, özel asansörlerimiz ile güvenli bir biçimde taşımaya ne dersiniz?

Sırma Nakliyat bünyesinde, ailemizden bildiğimiz, 20 yılı aşkın tecrübesi ile bizlere onur yaşatan ve siz değerli müşterilerimizin eşyalarını da yıllar boyunca kullanılır kılacak deneyimli çalışanlarımız ile evinizi, büronuzu, özel eşyalarınızı taşımaya talibiz. Çalışanlarımız ile  yılları geçirmiş olduğumuz tecrübemizle, sıfır hata sonsuz memnuniyet vizyonunu yaşatmaya onurlu bir şekilde devam ediyoruz.

Bu işi yaparken önceliğimiz, tecrübe ve alt yapımızda teknolojinin ulaştığı son nokta olan gelişmiş araç filomuzun desteğini alarak,  değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak olacaktır. İhtiyaç duymuş olduğunuz hizmete en uygun araç, nakliye sırasında size eşlik edecek ve eşyalarınızın güven içinde taşınmasını sağlayacaktır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

Tüm deneyimini bu iş üzerinde yoğunlaştırmış olan Sırma Nakliyat olarak şirket politikamız gereği, müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz değerin aynısını güvenlik içinde kesinlikle atlanmaz bir unsur olarak görüyoruz. Gerek evden eve taşımacılıkta, gerekse ofis taşımacılığında veya sizin talep ettiğiniz nakliye hizmetinde, nakliye öncesi eşyaların güvenliği, nakliye sırasında sigorta imkanı ve nakliye sonrasında sorunsuz kurulumla işimizi memnuniyet çerçevesinde tamamlama sözü veriyoruz.

Müşterini memnuniyetini, iş politikasının odak noktasına koymuş olan firmamız, sigortalı taşımacılıkta, taşınma öncesinde eşyalarınızı sigortalama ayrıcalığıyla, sizleri bu stresten uzak tutmayı ve içinizin rahat olmasını sağlamak konusunda kendisine vazifeler vermiş durumdadır.

Aynı stresi farklı bir unsur olan zaman konusunda yaşamanızı da istemiyoruz. İşini tam zamanında ve düzgün yap misyonu ile çalışıyoruz. Bunun için hızlı ve temiz bir çalışma güdüyor ve siz değerli müşterilerimize söz verdiğimiz gibi tam zamanında eşyalarınıza kavuşturuyoruz.

Taşımacılık sektöründe kompakt bir hizmet ortaya çıkarmış bir firma olarak birçok işi aynı şirket altında toplamış olmanın da haklı gururunu sizlerle paylaşıyoruz. Bu deneyimi bizimle paylaşmak için pek çok haklı sebep bulacaksınız. Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve bize olan güveninizin devamıdır.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu