Kurumsal Ofis Nakliyatı

 

Mevcut işinizi geliştirdiğinizi biliyoruz. Giderek artan müşteri potansiyeliniz ve genişleyen eşya stoklarınızla daha büyük ve şık bir ofise ihtiyaç duyuyorsunuz. Kendinize yakışan ve sizi daha iyi yansıtan bir ofisi buldunuz ve taşınmayı dert ediyorsunuz. Bunca iş yoğunlu arasında birde bu stres size sıkıntı çıkarıyor. Artık bu stresten kurtulun. Sırma Nakliyat olarak size desteğimizi sunuyoruz.

Nasıl mı?

Yaptığınız iş programında sizi rahatsız etmeyerek, planlarınızı alt üst etmeden, ekspertlerimizin belirlediği mihmalde çalışarak, doğru zamanda işimizi yaparken görevimizi tam vaktinde tamamlıyoruz. Size sadece müşterilerinizle işinizi devam ettirmek kalıyor.

Donanımlı çalışanlarımız tecrübeleriyle, teknik ekipmanlarımız teknolojileriyle ve yılların vermiş olduğu tecrübemizle, düzenli ve tertipli bir çalışma disiplini ile eşyalarınızı yeni ofisinize taşıyoruz. Gerektiğinde hafta sonu, gerektiğinde sizin müsait vaktinizi takvimimize alarak planlıyor ve iş düzeninizi aksatmıyoruz.

Kurumsal Ofis Nakliyatı olarak dikkat etmemiz gereken birinci unsurun vakit olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu konuda bilinçli olan çalışanlarımız görevlerini yaparken hem hızlı hem de son derece dikkatli çalışıyorlar. Eşyalarınızın hasar görmesini engellemek adına alınan tüm önlemler önceden planlandığı gibi uygulanıyor. Paketleme ve ambalajlama safhalarında elektronik cihazlarınız için teknik personelimiz görevini yerinde yapıyor ve gözünüz arkada kalmıyor. Taşıma için size en uygun olan araç tahsis edilmiş durumdadır. Nakliye esnasında oluşabilecek herhangi bir aksaklık için ekspertiz arkadaşlarımız sigorta yaptırma hususunda sizleri bilgilendirmiş ve tedbirlerini almış durumda olacaktır. En değerli kazancınız olan vaktinizi çalmamış olmak müşteri memnuniyetinde firmamızın göz bebeği konumunda olacaktır.

Sırma Nakliyat, firma standartlarını bir taşımacılık sektörünün üstüne taşımış olmanın haklı gururu ile görevlerini icra etmektedir. Kurumsal Ofis Nakliyatı konusunda da uzman kadroları ve deneyimli çalışanları ile sizlere sıfır hata ve sıfır sıkıntı konusunda firma garantisi sunmaktadır. Vermiş olduğu Sigortalı Nakliyat hizmeti ile bu garantiyi perçinlemeyi başarmıştır. Amaç  %100 müşteri memnuniyeti olan bu hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimize başarılı bir taşınma deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

Tecrübenin başarısızlığı söz konusu değildir. Sizde bu deneyimi bizimle yaşayın.  Sorunsuz bir Ofis Nakliyatı için yetkili arkadaşlarımızla iletişime geçin.

 

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu