Kurumsal Şirket Taşıma

Kurumsal Şirket Taşıma

Adıyaman ve Doğu Anadolu Bölgesi başta olmak üzere sektörün en çok tercih edilen firmalarından biri de Sırma Nakliyat. Firmamız 10 yılı aşkın süredir üst düzey memnuniyet odaklı hizmetler sunuyor ve müşterilerinin hepsini memnun edebilmek için var gücüyle çalışıyor. Bu konuda da başarısı oldukça bilinen firmamız siz değerli müşterilerine her alanda olduğu gibi Adıyaman kurumsal şirket taşıma hizmetlerinde de  son derece kaliteli bir çözüm ortaya koyuyor.

Sırma Nakliyat’ın hizmet politikası öncelikle müşteriyi menün etme üzerine kurulmuştur. İcra ettiğimiz hizmet elbette ki alın terimizin karşılığıdır fakat bizim için müşteri memnuniyeti ücretin çok çok daha önünde yer almaktadır.

Uzun yıllardır verdiğimiz kaliteli hizmetlerin piyasa ortalamasında veya bir tık altında fiyatlandırılmasından anlayacağınız gibi bizler firma olarak paradan ziyade insan kazanma odaklı hizmet vermeyi tercih etmekteyiz.

Şirketinizi Sırma Taşısın Siz Rahatınıza Bakın

Kurumsal işletme taşımacılığı konusunda da en iyi hizmet veren firmalardan biri olan Sırma Nakliyat olarak, taşınma sürecini A dan Z ye biz yürütüyoruz ve sizin hiçbir detaya elinizi sürmenize gerek bırakmıyoruz.

Ekspertiz hizmetimiz ile yaptığımız tespitler doğrultusunda sözleşmemiz ve sigortamız devreye girdikten sonra uzman personelimiz tarafından demontajı gereken tüm eşya ve mobilyalarınız sökülüyor, sonrasında her eşyanız kendi özelliği doğrultusunda profesyonelce paketleniyor.

Paketlenen eşyalarınız asansörlü sistemlerimiz ile hızlı ve güvenli bir şekilde nakliye aracımıza ulaştırılıyor. Eşyalarınız aracımız içerisine en güvenli ve en düzgün şekilde yerleştirildikten sonra tüm eşyalarınızı kurumsal adresinize ulaştırmak üzere yola çıkıyoruz.

Yeni adresinize ulaşıldığında yine uzman personelimiz büyük bir titizlikle tüm eşyalarınızı yeni mekanınıza ulaştırıyoruz. Paketlerinden büyük bir itina ile çıkarılan eşya ve mobilyalarınız dilediğiniz şekilde yerleştirilirken, montajı gereken mobilyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından kuruluyor.

Bütün mobilyalarınız ve eşyalarınız dilediğiniz şekilde yerleştirilip yeni kurumsal işletmeniz hizmet vermeye hazır bir şekilde tarafınıza teslim ediliyor. Hem de siz kılınızı bile kıpırdatmadan.

Sırma Nakliyat’ın ayrıcalığını her hizmette fark edebilirsiniz. Sizlere en iyi taşınma deneyimini yaşatacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu