Labaratuvar Nakliyatı

Laboratuvar Nakliyatı

Sırma Nakliyat olarak Adıyaman genelinde ve Doğu Anadolu Bölgesi ile çevre diğer bütün illerde 10 yılı aşkın süredir her türlü nakliye ve taşımacılık hizmetlerini siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Son yıllarda nakliye sektöründe hizmeti verilmeye başlayan laboratuvar nakliyatı konusunda da gerekli yatırımlarımızı yapmış ve ekiplerimizi bu alanda da eğitmiş durumdayız.

Laboratuvar taşımacılığı konusunda duyacağınız her türlü ihtiyaçlarınıza da diğer bütün hizmetlerimizde olduğu gibi Sırma Nakliyat’ın üst seviye müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrolarımız ile etkili ve pratik çözümler üretmekteyiz.

Sırma Nakliyat Sizin İçin Neler Yapar?

Firmamız her türlü hizmetimizde olduğu gibi laboratuvar taşımacılığı hizmetinde de ilk olarak uzman personelimizce sunulan ücretsiz ekspertiz ayrıcalığını sizlere ulaştırmakta. Bu süreçte eşyalarınızın tamamı göz önünde bulundurularak ortalama bir maddi değer belirlenmekte. Eşyalarınızın ne kadar hacme sahip olacağı ve ne tür bir araç ile size daha iyi hizmet verebileceğimiz konusu da bu süreçte belirlenmekte.

Ekspertiz hizmeti içerisinde yapılan detaylı tespitler arasında mekanınızın bulunduğu nokta ve nakliye aracımız, asansörümüz ve personelimizin ne şekilde konumlanabileceği de yer alıyor. Bütün bu hususlar göz önünde bulundurulup taşımacılık hizmetimizin size özel fiyatlandırılması da belirlenip  bizimle çalışıp çalışmayacağınıza karar verme noktasında sizi tamamen özgür bırakıyoruz.

Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz an itibari ile ekspertiz sürecinde toplanan bütün bilgiler ışığında detaylı bir taşımacılık planı çıkarıyoruz ve hizmet sözleşmemizi de düzenleyerek müşterilerimizin haklarını koruma altına alıyoruz. Sözleşmemiz içerisinde eşyalarınıza uygulayacağımız sigorta hizmetlerine de yer veriliyor ve taşınma süresi boyunca eşyalarınız bizim sorumluluğumuzda olacağı için bu süre zarfında herhangi bir hasar veya zarar görme gibi durumlar bizzat firmamız tarafından tazmin ediliyor.

Özetleyecek olursak, taşımacılık hizmetini Sırma Nakliyat’tan almaya karar verdiğiniz zaman sizi oldukça güvenli ve deneyimli bir hizmet bekliyor olacak. 10 yılı aşkın süredir her hizmetimizde olduğu gibi bundan sonraki diğer tüm hizmetlerimizde de müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaya gayret edeceğiz.

Bizimle çalıştığınızda bir müşterimizi değil aynı zamanda ailemizin bir üyesini taşıyor olacağız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu