Mağaza Taşımacılığı

Mağaza Taşımacılığı

İşletmeler açısından günümüzde ki en önemli konu pazar ve ciro miktarı diyebiliriz. Günümüzde pek çok firma veya mağaza daha geniş pazarlara hitap edebilmek, daha ulaşılabilir konumlarda yer alabilmek ve daha fazla ciro elde edebilmek adına işletmelerini taşıyabiliyorlar. Sırma Nakliyat siz değerli müşterilerine, pek çok konuda olduğu gibi mağaza taşımacılığı konusunda da ihtiyaçlarınıza en etkili çözümü en kaliteli şekilde ve uygun fiyatlarla sunmayı taahhüt ediyor.

Öncelikle müşterilerimize veya müşteri adaylarımıza ücretsiz olarak ekspertiz hizmetimizi sunuyoruz. Bu süreçte profesyonel ve yetkili bir personelimiz mağazanızı bizzat ziyaret ediyor ve size sunmamız gereken hizmetleri ne şekilde en iyi hizmet olabileceğini tespit ediyor.

Bu süreçte ürünlerinizi ve eşyalarınızı gerek maddi değeri, gerekse kaplayacakları hacimleri bakımından da inceleyen personelimiz size sunmamız gereken en uygun nakliye aracını, asansörlü sistemlerimizin kurulması ve nakliye araçlarımızın konumlanması için en müsait noktaları da belirliyor.

Merak ettiğiniz tüm konularda sorularınızı cevaplayan personelimiz son olarak fiyatlandırma konusunda da sizleri bilgilendiriyor. Bizimle çalışmaya karar verirseniz şayet tarafların iş anlaşmasını ve hizmetimizin çerçevesini resmi bir kimliğe bürümek adına hizmet sözleşmemiz hazırlanıyor. Bu sözleşme müşterilerimizin haklarını koruma altına almamız açısından da oldukça önemli bir sözleşme olduğundan sunacağımız sigorta hizmetimizi ve detaylarını da bu sözleşmede belirtiyoruz.

Mağazanızı Taşırken Takip Edeceğimiz Süreçler

Ekspertiz ve sözleşme süreçlerinden sonra söz verdiğimiz tarih ve saatte, yeni nesil asansörlerimiz, yeni model nakliye araçlarımız ve uzman kadrolardan oluşan profesyonel personelimiz ile kapınızda hazır olarak bekliyoruz.

Taşınma sürecine ne zaman başlamak isterseniz o an başlanıyor. Personelimiz öncelikle mağazanızdaki her eşyanızı kendi özelliğine göre zarar görmeyecek şekilde paketliyor. Mağazanızda bulunan ve demontaj gerektiren tüm eşya ve mobilyalarınız sökülüp titizlikle paketleniyor. Paketleme sırasında tüm eşyalarınızın ilk güvenlik önlemleri alınıyor.

Sonrasında paketlenen tüm eşyalarınız ihtiyaç duyulursa şayet asansörlerimiz ile taşınıyor ve sizin için özel olarak tahsis ettiğimiz yeniş nesil nakliye aracımıza itina ile yükleniyor.

Sonrasında yeni adresinize ulaştırdığımız eşyalarınızı dilediğiniz şekilde yerleştiriyoruz. Montaj gereken eşya ve mobilyalarınızın kurulumunu da yapıyor ve yeni mağazanızı kullanımınıza hazır olarak tarafınıza teslim ediyoruz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu