Parça Eşya Taşıma

Rutin bir ev taşıması için profesyonel bir yardıma ihtiyaç duymaya bilirsiniz. Bu işin üstesinden kendinizin gelebileceğini düşünür, altından kalkamayacak durumda olsanız da eş dost ve komşularınızdan bir miktar yardım alabilirsiniz. Taşınma işini, geç de olsa bu doğrultuda tamamlaya bilirsiniz. Peki ya parça eşyalarınız için ne yapmalısınız?

Öncelikle parça eşyadan neyi kastettiğimizi sıralayalım:

  • Antikalarınız ( Mobilyalar, Tablolar, Biblolar… )
  • Müzik aletleriniz ( Piyano, Viyolonsel – Çello, Arp… )
  • Şahsi ya da sistem bilgisayarlarınız ( Banka şubeleri, ATMler… )
  • Tıbbi cihazlar ve ilaçlarınız ( Muayenehaneler, eczaneler…)
  • Gömme kasanız
  • Duvardan duvara gardıroplarınız ( Gömme Dolaplar )
  • Ya da sizin için paha biçilemez eşyalarınız

Görüldüğü üzerede yukarda sıraladığımız gözünüzden sakındığınız eşyalarınızı, yetkisiz ve tecrübesi tam oturmamış kişilere teslim etmek istemeyeceksiniz. İşin sonunda telafisi zor ya olmayacak sonuçlar ile karşılaşmak sizi üzecektir. Böyle bir stresi yaşamak istemiyorsanız, adresiniz şüphesiz Sırma Nakliyat olacaktır.

Naklini istediğiniz iş yerinizin ve eşyalarınız taşınma işlemi, işinde profesyonel ekibimiz tarafında yerinde demonte edilerek, uygun paketleme işlemi yapılacaktır. Taşınma süreci geçiren eşyalarınız, gerek şehir içinde gerekse şehirlerarasında, talebiniz üzerine, sigorta kapsamında güvence altına alınacaktır. Bu talepte bulunmanızı firmamız size öncelikle tavsiye edecektir.

Taşınma işinin son evresinde, deneyimli çalışanlarımız sizleri yalnız bırakmayarak, yeni iş yerinizde ve dairenizde montaj işlemini en titiz biçimde tamamlayacaktır. Size bu süreçte hiçbir iş yükü ve stres yaşatmayan firmamız, taşınma süresince ihtiyacınız olan her alanda destek sağlamaya devam edecektir.

Değerini belki tahmin edemeyeceğimiz kadar pahalı, yada kıymetini dile dökemeyeceğimiz kadar manevi ağırlı olan eşyalarınızı taşırken, karşılaşılacak en ufak bir riski bile göz ardı edemezsiniz. Deneyimli bir ekipten mutlaka yardım almalı, hatta bu işi onların tecrübeli ellerine bırakmalısınız. Yıllardır devam eden tecrübesi ile ortaya çıkabilecek riskleri önceden bilen çalışanlarımız ile siz müşterilerimizin %100 memnuniyetine sahip durumdayız.

Sırma Nakliyat olarak firmamız, işinin her alanında müşteri memnuniyetini odak noktasına koymuş ve Parça Eşya Taşımacılığı alanında da değerli işleri başarı ile tamamlamıştır. Sizde bu memnuniyeti bizimle yaşamak için hemen iletişime geçin.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu