Parsiyel Nakliyatı

Parsiyel Nakliyatı

Taşımacılık sektörü her geçen gün gelişmekte ve değişmekte olan sektörlerden. Sırma Nakliyat olarak bizler, müşterilerimizin ortaya çıkan bir takım ihtiyaçlarını da talep arttıkça hizmetlerimize eklemeye devam eden, müşteri talep ve isteklerine göre kendini dizayn eden memnuniyet odaklı bir firma olmanın gururunu her zaman yaşamaktayız.

Son zamanlarda ihtiyaç olarak sıklıkla gündeme gelen parsiyel nakliyatı konusunda da diğer tüm hizmetlerimiz gibi yatırımlarımızı yaptık ve parsiyel taşımacılık konusunda müşterilerimize eşsiz bir deneyim yaşatmaya çoktan başladık.

Parça eşya taşımacılığı olarak da bilinen parsiyel nakliye hizmeti, kargo firmalarına benzer bir hizmeti teşkil etmekte fakat sunulan bu hizmet kargo şirketlerinden çok daha ayrıcalıklı ve güvenli bir şekilde yürütülmekte.

Sırma Nakliyat Parsiyel Hizmetleri

Sırma Nakliyat olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde olduğu gibi parsiyel taşımacılık konusunda da en iyi deneyimi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. İster birkaç parça isterseniz tek parça eşya gönderimi yapmak isteyin hiç fark etmez.

Sırma Nakliyat olarak yönlendirdiğimiz profesyonel ekibimiz gönderim yapmak istediğiniz eşyanızı adresinizden alır, titiz bir şekilde paketlemesi yapılır ve aracımıza yüklenerek gönderim yapıldığı adrese ulaştırılır. Eşyanız ulaştırılan yeni adreste paketinden çıkarılarak dilendiği şekilde yerleştirilir.

Büyük ebatlarda olan eşyalarınızı kargo firmaları ile nakletmeniz parsiyel hizmetlerimize göre çok daha maliyetli olacaktır. Çünkü kargo firmalarında ağırlık ve hacim arttığında hizmet ücreti de büyük oranlarda artış göstermektedir.

Parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz eşyalarınız için kargo hizmetlerinden çok daha güvenlidir. Çünkü kargo firmaları nakletmek istediğiniz eşyayı paketlememekteler ve paketlemeyi bizzat sizin yapıp gönderinizi bu şekilde teslim etmeniz gerekmekte. Paketli halde teslim alının gönderinin içeriği ise kargo personeli tarafından bilinmediği için eşyanızın olağan dışı bir yükleme veya taşıma faaliyetine maruz kalma ihtimali de oldukça artmakta.

Oysa parsiyel hizmetlerimizde, uzman personelimiz gönderim yapmak istediğiniz eşyanızı adresinize gelerek bizzat kendisi paketlemekte ve bizzat kendisi taşıyarak aracımıza yüklemektedir. Paketleme konusu bu tür hizmetlerde oldukça önemlidir çünkü gerektiği kadar iyi paketlenmeyen eşyaların hasar görme ihtimali de doğru oranda artmaktadır. Titiz bir şekilde paketlenen eşyanız aracımıza özenle yüklenir ve gidilen yeni adreste de özenle paketinden çıkarılan eşyanız dilediğiniz şekilde yerleştirilerek tarafınıza teslim edilmektedir.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu