Şehirlerarası Ofis Taşımacılığı

Şehirler Arası Ofis Taşımacılığı

İstanbul ilinde uzun zamandır faaliyet yürütmekte olan firmamız taşımacılık hizmetleri ile ilgili olarak her türlü ihtiyacınıza etkili çözümler sunmaktadır. Bu içeriğimizde siz değerli müşterilerimize, Sırma Nakliyat tarafından şehirler arası ofis taşımacılığı ihtiyaçlarınızın nasıl karşılandığı konusunda bilgiler vereceğiz.

Öncelikle herhangi bir ücret talep etmeden uzman personellerimizden oluşan bir ekibi ekspertiz hizmeti için adresinize yolluyoruz. Personelimiz taşınma süreci ile ilgili detaylı bilgileri ve planlamayı bu süreçte belirliyor. Ekspertiz sürecinde eşyalarınızın kapladığı hacim, maddi değeri, bulunduğunuz lokasyon, ulaşılabilirlik ve nakliye aracı açısından konum alma gibi pek çok konuya açıklık getiriliyor.

Ekspertiz hizmeti süresince merak ettiğiniz tüm konulara da açıklık getiren personelimiz size sunulacak olan hizmetin ücretini, taşımacılık hizmetinin başlayacağı tarihi ve saati, hizmetinize sunulacak aracı ve taşınma işleminin ortalama olarak ne kadar sürede tamamlanacağı konularını da açıklığa kavuşturuyor.

Personelimiz, tüm koşullarda anlaşılması durumunda tüm müşterilerimiz ile yapacağımız hizmet sürecini bir sözleşme ile resmiyete bağlıyor ve bu sözleşmede size taahhüt edilen, taşımacılık hizmetinin başlayacağı tarih ve saati, eşyalarınızın maddi değeri, olası bir hasar görme durumuna karşı eşyalarınızın değerine mukabil olarak sigortalandığı gibi pek çok husus açıkça belirtiliyor.

Bizimle Taşının Güvenle Yerleşin

Ekspertiz ve sözleşme sürecinden sonra hizmetinizi yürütecek olan uzman ekibimiz, teknolojiyi yakından takip ettiğimiz asansör sistemimiz ve size özel olarak tahsis edilen yeni nesil nakliye aracımız ile söz verdiğimiz tarih ve saatte kapınızda hazır oluyoruz.

Her hizmette olduğu gibi, ofis taşımacılığı konusunda da oldukça hassas bir hizmet sunulması gerekiyor. Bu yüzden ofis taşımacılığı hizmetlerinde son derece deneyimli bir ekip ile hizmetlerimizi sizinle buluşturuyor ve işe eşyalarınızı profesyonel bir şekilde paketleme yaparak başlıyoruz. Her eşyanın veya mobilyanın kendine özgü bir yapısı olduğundan her birini kendi özelliğine göre paketliyor sökülmesi ve demontajı gereken eşyalarınızı ise sökümü yapıldıktan sonra titiz bir şekilde paketliyoruz.

Paketleme sonrasında asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile eşya ve mobilyalarınızı pratik bir şekilde nakliye aracımıza yüklüyor sonrasında ise yeni adresinize ulaştırarak dilediğiniz gibi yerleştirilmesini sağlıyoruz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu