Tekstil Taşımacılığı

Tekstil Taşımacılığı

Doğu Anadolu Bölgesi’nin hemen hemen tamamında parmakla gösterilen firmalardan biri olarak hayli guru verici faaliyetlere imza atmış bulunuyoruz. 10 yılı aşkın süredir Adıyaman ve çevresinde vermiş olduğumuz hizmetlerin genelinden, hem müşterilerimiz hem de bizler hayli memnuniyet duyuyoruz. Sizlere memnuniyet odaklı sunacağımız hizmetlerimizin hiçbir sınırı yok. Tekstil taşımacılığı ise bu hizmetlerimizden sadece bir tanesi.

Malumunuz nakliye hizmetleri günümüzde sadece evden eve veya iş yeri taşımacılığından ibaret değil. Her geçen gün daha fazla alanda taşımacılık ihtiyaçları ortaya çıkmaya devam ediyor. Profesyonel firmalar ise ortaya çıkan her ihtiyaca kurumsal çözümler getirerek müşterilerine çok daha sağlıklı hizmetler sunmayı hedefliyor.

Sırma Nakliyat olarak bizler de ortaya çıkan her ihtiyaca çözümler üretmeye gayret ediyoruz ve bu alana oldukça büyük yatırım bütçeleri ayırıyoruz. Sunduğumuz kalite müşterilerimiz ve referanslarımızın geri bildirimleri ile gözler önünde duruyorken, aynı kaliteyi her geçen gün daha fazla alana uygulamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kaliteli ve Güvenli Hizmet

Sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bir çok içeriğimizde de belirttiğimiz gibi, her türlü hizmetimizde sigortalı taşımacılık yaptığımızı tekrar hatırlatmak istiyoruz. Gerek tekstil taşımacılığı gerekse farklı alanlarda duyduğunuz ihtiyaçlarınıza getirdiğimiz çözümlerimizi, kalite ve güven anlamında hiçbir farklılık arz ettirmeden sizlere sunmaktayız.

Her kategoride ücretsiz ekspertiz hizmetimiz muhakkak yer alıyor. Bizimle çalışmasanız dahi bu hizmetimizi sizlere memnuniyetle sunuyoruz. Sizlere taşınma süreci hakkında detaylı bilgiler de verdiğimiz bu süreçte, bizimle çalışmaya karar vermeniz durumunda hizmet sözleşmesi düzenleyerek tüm haklarınızı koruma altına alıyoruz.

Tüm eşyalarınızın maddi değerini belirliyor ve hazırlanan hizmet sözleşmemizde bütün eşyalarınıza sigortalama yaptığımıza dair hususlara da açıkça yer veriyoruz. Bu sözleşme ile hem hizmetimiz hem de sigortamız resmiyete bağlanıyor ve zaten güvenli olarak sunduğumuz hizmetlerimizi ekstra bir güvenlik önlemi ile güçlendiriyoruz.

Bu sayede siz değerli müşterilerimize stressiz ve rahat bir taşınma süreci yaşatarak, olabildiğince rahat etmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Sırma Nakliyat ile yaşayacağınız taşınma deneyiminizi öyle bir konuma yerleştiriyoruz ki farklı hiçbir firmanın bu memnuniyetin ötesine geçemeyeceğini sizlere temin ediyoruz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu